Animācijas filmas

Animācijas filma „Laika vilcieniņš”

Laika vilciens aizvedīs ceļojumā uz sen seniem laikiem, kad Latvijā ieradās pirmie cilvēki. Ceļojumā uzzināsi, kādi dzīvnieki toreiz te dzīvoja un kā daba mainījās līdz pat mūsdienām.


Animācijas filma tapusi projekta "Ceļojošā izstāde "Latvijas dabas bagātības"" ietvaros, kas veltīts Latvijas simtgadei un tika īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu.


Animācijas filma par bioloģisko daudzveidību

Animācijas filmiņa par augu un sēņu dažādības nepieciešamību pilsētvidē. Teksta autore Inita Dāniele, animācijas autore Anna Marija Knoka.

Animācijas filma „Olas dzīvnieku pasaulē”

Olas dzīvnieku pasaulē tiek dētas jau kopš seniem laikiem. Šajā animācijas filmiņā minēti daži zināmākie no tiem. 

 


Animācijas filma „Ziemassvētku pasaka”

Kas ziemā mājo lapu kaudzē pie mājas? Ko šajā laikā dara dzīvnieki mežā un, vai tos nepieciešams barot? Vai mežā iespējams ieraudzīt ziemeļbriedi? Vai zemeszvaigzne ir sēne? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem iespējams uzzināt, noskatoties animācijas filmiņu.
Ja vēlies uzzināt interesantus faktus par sniegu, ziemeļbriežiem, eglēm Latvijā un citiem pasakā minētajiem svētku simboliem, apskati ceļvedi „Daba ziemā” un izpildi Krāsojamās darba lapas „Daba ziemā”.

Animācijas filmiņu zīmējusi muzeja pedagoģe Anna Marija Knoka.


Animācijas filma „Zvērīgā mīla”

Animācijas filma stāsta par mīlestību dzīvnieku pasaulē. Tik dažāda un skaista. Animācijas filmiņu zīmējusi muzeja pedagoģe Anna Marija Knoka. Filmiņā izmantota mūzika no https://www.youtube.com